1.1.11

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri


İnternetten Para Kazanma Yöntemleri:


1) Satış Ortaklığı                                     
2) Adsense          
3) Hotfile             
4) Borsa              


1) Satış Ortaklığı: İnternetteki ürün sahiplerinin ürünlerini satarak bu satıştan % 50 ila %75 civarlarında komisyon almaktır. Örnek vermek gerekirse siz bir ürüne satış ortağı oldunuz ürünün  fiyatı  da 100 TL, komisyon oranı (size ödeyeceği para) ise %50 diyelim. Eğer siz bu ürünün satışını gerçekleştirebilirseniz 50 TL yi yani  komisyon oranı olan % 50 lik ortaklık payını kazanmış olursunuz. Bu para sadece bir ürünün satışından elde edeceğiniz para. Siz 1 değilde bu üründen 10 tane satabilseniz 500 TL komisyon almış olursunuz. Ürün sahibide diğer yarısını almış olur. Kısaca mantık bu!


Eğer sizlerde satış ortaklığını öğrenmek ve bu yolla para kazanmak istiyorsanız...
 

Aaşağıda sunmuş olduğum e-kitapları okumanızı tavsiye ederim! Ama şunu da bilmenizi isterim ki bu e-kitaplar parayla satılıyor. Sebebiyse hiçkimse bildiği mesleği (kolundaki altın bileziği) başkalarına bedavaya öğretmek(satmak) istemiyor.

Bu işlere ben de bir e-kitap satın alarak başlamıştım.

Lafımızı daha fazla uzatmadan gelelim bu konularda yazılmış e-kitabı sizlere tanıtmaya:

Para Kazanma Rehberi          ( Tıklayınız)

  
Eğer sizlerde Satış Ortağı olmak istiyorsanız,


(Satış Ortaklığı sitesine gitmek için tıklayınız!)

NOT: Yukarıdaki e-kitabı alıp almama kararı tamamıyla size aittir. Eğer ki alırda bu işleri beceremez ve para kazanamayıp pes ederseniz, şimdiden söyliyeyim ki bu sorumluluk size aittir. Ben burada bildiklerimi elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Gerisi size kalmış!2) Adsense: İnternette web site sahiplerinin, sitelerine google reklamlarını alarak para kazandığı yöntemdir. Bu yöntem de güzeldir, fakat bu iş için nette bir siten olmalı ve de bu sitene çokça ziyaretçi geliyor olmalı. Yani sitenin trafiği yüksek olmalı. Eğer bu yöntemle netten para kazanmak istiyorsan burada satılan e-kitaptan fazlasıyla yararlanabilirsin.

3) Hotfile(Download): Bu  yöntem için nette web sitenin olması gerekmiyor.  Yapman gereken burada gösterdiğim download sitesine indirilebilecek
herhangi bir dosya yüklüyorsun ve eğer internette gezinen başkaları senin yüklediğin bu dosyaları indirirse indirme başına para kazanıyorsun. Eğer bu yöntemle internetten para kazanmak istiyorsan burada satılan e-kitaptan fazlasıyla yararlanabilirsin.4) Borsa: Bunu pek açıklamama gerek yok sanırım:) Az çok biliyorsundur. Ama yine de bir iki bişe söyliyeyim. İnternet üzerinde borsa işlemlerinin gerçekleştirildiği siteler var. Sen buralarda kur farkından para elde ediyorsun. Yani bir hisseyi 100 alıp 120 ye satmak! Eğer bu yöntemle para kazanmak istiyorsan burada satılan e-kitaptan fazlasıyla yararlanabilirsin.


Dostlarım,

Para Lazım Para, sitemi ziyaret ettiğiniz ve beni dinlediğiniz için  hepinize çok ama çok teşekkür ediyor ve sözlerimi burada sonlandırıyorum.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0 yorum:

Yorum Gönder